| Załóż konto

GLS Cup IV 2017


  • Data wydarzenia Date of event
    5 sierpnia 2017 r. - 6 sierpnia 2017 r. 5 August 2017 - 6 August 2017
  • Miejsce Venue
    Novotel Marina
    ul. Jelitkowska 20, 80-342 Gdańsk
  • Delegat WCA WCA Delegate
  • Organizatorzy Organizers
    @ RubiART
  • Partnerzy Partners
  • Konkurencje Events
    3x3x3,
    2x2x2,
    4x4x4,
    5x5x5,
    Megaminx,
    Square-1,
    Rubik's Clock,
    3x3x3 fewest moves,
    4x4x4 blindfolded,
    5x5x5 blindfolded
    3x3x3,
    2x2x2,
    4x4x4,
    5x5x5,
    Megaminx,
    Square-1,
    Rubik's Clock,
    3x3x3 fewest moves,
    4x4x4 blindfolded,
    5x5x5 blindfolded
  • Wpisowe Entry fee
    35 PLN + ew. koszt posiłków meal price - płatne przelewem na konto: payment by transfer:

    RubiART
    ING Bank Śląski
    95 1050 1764 1000 0091 1652 5206

    Tytuł przelewu wg wzoru: „Imię Nazwisko - GLS Cup IV 2017” Transfer title: ”Name Surname - GLS Cup IV 2017”
  • Limit zawodników Competitors limit
    75
  • Start rejestracji Start of registration
    16 lipca 2017 r. 16 July 2017

Rejestracja aktualnie zamknięta. Registration currently closed.

Poniżej znajduje się lista wszystkich zawodników, którzy zadeklarowali udział w Mistrzostwach. Tabela zawiera imiona i nazwiska, kraj oraz wszystkie konkurencje, w których zawodnicy chcą wziąć udział. Nowością w naszym systemie jest możliwość sprawdzenia oficjalnych wyników WCA wszystkich zawodników.

  • Aby sprawdzić wyniki w wybranej konkurencji, wystarczy kliknąć w nagłówek konkurencji;
  • Wyniki automatycznie posortują się od najlepszych;
  • W konkurencjach 3x3x3 BF, 3x3x3 MBF, 3x3x3 FM, 4x4x4 BF oraz 5x5x5 BF bazujemy na wynikach pojedynczych, we wszystkich pozostałych na średnich;
  • Osoby, które nie posiadają oficjalnych wyników, znajdują się na końcu listy.

Below you can find the list of the registered competitors. The table includes names, countries, numbers of past competitions and all events selected by competitors. Our system allows you to sort the list by WCA results.

  • To check the results just click on the header;
  • The results will automatically segregate from the best to the worst;
  • System is based on the official average results (3x3x3 BF, 3x3x3 MBF, 3x3x3 FM, 4x4x4 BF and 5x5x5 BF are based on single results);
  • Competitors without official results are situated at the bottom of the list.
# Imię i nazwisko Full name Państwo Country 3 2 4 5 mm sq cl fm 4b 5b
1. Aleksander Arefiew Poland 3 2296|22.96 701|7.01 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 9999999999|? 99999999999| 9999999999|? 99999999999| 99999999999|
2. Dawid Bandosz Poland 6 2045|20.45 874|8.74 99999999999| 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
3. Krzysztof Bober Poland 27 1163|11.63 374|3.74 5174|51.74 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 35|35 71600|11:56.00 9999999999|?
4. Michał Bogdan Poland 54 1097|10.97 445|4.45 5772|57.72 9999999999|? 9999999999|? 99999999999| 9999999999|? 28|28 9999999999|? 99999999999|
5. Łukasz Burchard Poland 2 3015|30.15 851|8.51 9999999999|? 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 9999999999|? 9999999999|?
6. Tomasz Cyrklaff Poland 23 941|9.41 368|3.68 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 32|32 99999999999| 99999999999|
7. Maciej Czapiewski Poland 34 806|8.06 157|1.57 3151|31.51 7082|1:10.82 6574|1:05.74 2246|22.46 2655|26.55 34|34 99999999999| 99999999999|
8. Marek Dąbrowski Poland 7 1863|18.63 504|5.04 9999999999|? 99999999999| 9999999999|? 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
9. Stanisław Dąbrowski Poland 7 1275|12.75 511|5.11 9999999999|? 9999999999|? 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
10. Adrian Dębski Poland 2 1244|12.44 478|4.78 6912|1:09.12 9999999999|? 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 9999999999|? 9999999999|?
11. Paweł Dmochowski Poland 0 9999999999|? 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
12. Beata Dudzińska Poland 2 5037|50.37 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
13. Tymoteusz Dziełak Poland 0 9999999999|? 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
14. Franciszek Fidos Poland 14 1244|12.44 391|3.91 5243|52.43 15036|2:30.36 9999999999|? 99999999999| 2473|24.73 45|45 99999999999| 99999999999|
15. Olaf Filar Poland 1 5346|53.46 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
16. Mateusz Gil Poland 9 1054|10.54 352|3.52 4958|49.58 9977|1:39.77 9999999999|? 3081|30.81 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
17. Szymon Glura Poland 3 2441|24.41 9999999999|? 9999999999|? 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 9999999999|? 99999999999| 99999999999|
18. Łukasz Gondek Poland 0 99999999999| 99999999999| 9999999999|? 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 9999999999|? 9999999999|?
19. Kacper Grzelakowski Poland 4 2525|25.25 512|5.12 9999999999|? 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999|
20. Jan Grzyb Poland 4 2748|27.48 729|7.29 9999999999|? 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
21. Oskar Iwaszkiewicz Poland 6 1609|16.09 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
22. Kalina Jakubowska Poland 81 966|9.66 522|5.22 4187|41.87 8472|1:24.72 6588|1:05.88 2868|28.68 1155|11.55 37|37 99999999999| 99999999999|
23. Marcin Jakubowski Poland 100 1253|12.53 321|3.21 5093|50.93 9742|1:37.42 11898|1:58.98 4236|42.36 772|7.72 29|29 99999999999| 99999999999|
24. Szymon Jeziorski Poland 24 1029|10.29 316|3.16 4752|47.52 14343|2:23.43 14131|2:21.31 99999999999| 99999999999| 29|29 99999999999| 99999999999|
25. Oskar Kaczmarek Poland 28 1608|16.08 384|3.84 8593|1:25.93 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
26. Paweł Kamiński Poland 2 2579|25.79 9999999999|? 9999999999|? 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
27. Amadeusz Kaniasty Poland 2 2915|29.15 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
28. Dominik Kasprzak Poland 14 1830|18.30 99999999999| 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 9999999999|? 99999999999| 99999999999|
29. Maciej Kawiński Poland 9 1866|18.66 532|5.32 9999999999|? 9999999999|? 9999999999|? 9999999999|? 9999999999|? 9999999999|? 9999999999|? 99999999999|
30. Piotr Kitowski Poland 0 9999999999|? 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
31. Jonatan Kłosko Poland 42 921|9.21 302|3.02 4012|40.12 13318|2:13.18 99999999999| 3685|36.85 1429|14.29 34|34 99999999999| 99999999999|
32. Wojciech Knott Poland 71 898|8.98 302|3.02 3104|31.04 6552|1:05.52 7522|1:15.22 1652|16.52 538|5.38 32|32 9999999999|? 9999999999|?
33. Tymon Kolasiński Poland 23 1122|11.22 377|3.77 6376|1:03.76 9999999999|? 9999999999|? 2369|23.69 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999|
34. Angelika Kopaczewska Poland 1 3778|37.78 99999999999| 9999999999|? 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
35. Michał Krasowski Poland 10 1052|10.52 265|2.65 4040|40.40 8765|1:27.65 10878|1:48.78 1437|14.37 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
36. Jakub Kubiak Poland 11 870|8.70 362|3.62 3737|37.37 8417|1:24.17 9999999999|? 1901|19.01 99999999999| 42|42 99999999999| 99999999999|
37. Piotr Kuchta Poland 51 1215|12.15 376|3.76 5863|58.63 11030|1:50.30 9207|1:32.07 9999999999|? 1864|18.64 26|26 9999999999|? 99999999999|
38. Marcin Kupis Poland 2 2585|25.85 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
39. Oskar Lewandowski Poland 24 2002|20.02 782|7.82 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
40. Damian Malinowski Poland 22 1460|14.60 480|4.80 7070|1:10.70 16967|2:49.67 9999999999|? 3489|34.89 9999999999|? 9999999999|? 99999999999| 99999999999|
41. Paweł Mańkowski Poland 5 1917|19.17 714|7.14 9999999999|? 9999999999|? 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 9999999999|? 99999999999| 99999999999|
42. Kamil Michalak Poland 8 1429|14.29 625|6.25 6196|1:01.96 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 9999999999|? 112800|18:48.00 9999999999|?
43. Patrycja Michalska Poland 43 1489|14.89 643|6.43 6695|1:06.95 13625|2:16.25 11329|1:53.29 9999999999|? 1187|11.87 43|43 99999999999| 99999999999|
44. Patryk Milewczyk Poland 22 1924|19.24 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 95500|15:55.00 9999999999|?
45. Paweł Murawski Poland 3 1371|13.71 615|6.15 9999999999|? 9999999999|? 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 9999999999|? 99999999999| 99999999999|
46. Oskar Osiński Poland 2 2536|25.36 615|6.15 9999999999|? 9999999999|? 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
47. Igor Ośmiałowski Poland 24 841|8.41 269|2.69 4338|43.38 9036|1:30.36 9999999999|? 2098|20.98 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999|
48. Grzegorz Pacewicz Poland 21 1896|18.96 734|7.34 7486|1:14.86 9999999999|? 99999999999| 9999999999|? 9999999999|? 36|36 61900|10:19.00 9999999999|?
49. Jakub Pacewicz Poland 20 1379|13.79 496|4.96 8546|1:25.46 99999999999| 99999999999| 99999999999| 1043|10.43 99999999999| 99999999999| 99999999999|
50. Marek Pepke Poland 21 1466|14.66 637|6.37 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 28|28 99999999999| 99999999999|
51. Maksymilian Piskorowski Poland 3 1586|15.86 556|5.56 6062|1:00.62 9999999999|? 9999999999|? 9999999999|? 9999999999|? 36|36 99999999999| 99999999999|
52. Adam Polkowski Poland 84 1000|10.00 376|3.76 4277|42.77 8545|1:25.45 99999999999| 99999999999| 99999999999| 31|31 99999999999| 99999999999|
53. Kacper Rafalski Poland 1 1145|11.45 398|3.98 9999999999|? 9999999999|? 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 9999999999|? 99999999999| 99999999999|
54. Vilius Ribinskas Lithuania 14 1071|10.71 289|2.89 4385|43.85 9451|1:34.51 13534|2:15.34 3851|38.51 1000|10.00 45|45 99999999999| 99999999999|
55. Przemysław Rogalski Poland 40 1234|12.34 311|3.11 5248|52.48 13310|2:13.10 14209|2:22.09 2554|25.54 724|7.24 27|27 99999999999| 99999999999|
56. Michał Roszak Poland 9 1870|18.70 517|5.17 6881|1:08.81 11945|1:59.45 9999999999|? 2834|28.34 1539|15.39 36|36 99999999999| 99999999999|
57. Michał Rzewuski Poland 39 769|7.69 203|2.03 3383|33.83 7070|1:10.70 9999999999|? 2634|26.34 1958|19.58 33|33 99999999999| 99999999999|
58. Mateusz Serek Poland 1 9999999999|? 659|6.59 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
59. Ernest Seroczyński Poland 8 1122|11.22 285|2.85 5518|55.18 9008|1:30.08 5244|52.44 9999999999|? 9999999999|? 9999999999|? 9999999999|? 9999999999|?
60. Marcel Sobecki Poland 5 3180|31.80 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
61. Marcin Stachura Poland 56 1001|10.01 398|3.98 4807|48.07 10440|1:44.40 7639|1:16.39 3913|39.13 1460|14.60 25|25 99999999999| 99999999999|
62. Iwo Staniszewski Poland 2 2323|23.23 696|6.96 9999999999|? 99999999999| 9999999999|? 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
63. Ludwik Staniszewski Poland 2 3808|38.08 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
64. Tomasz Stawicki Poland 12 1570|15.70 495|4.95 7535|1:15.35 99999999999| 99999999999| 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
65. Jakub Sygit Poland 2 5814|58.14 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
66. Wojciech Szatanowski Poland 107 966|9.66 288|2.88 4163|41.63 9367|1:33.67 9730|1:37.30 3078|30.78 1215|12.15 23|23 127700|21:17.00 99999999999|
67. Malwina Szopińska Poland 3 2133|21.33 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
68. Witold Ujazdowski Poland 0 9999999999|? 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
69. Adrian Walkowiak Poland 10 1131|11.31 394|3.94 4108|41.08 8590|1:25.90 6028|1:00.28 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
70. Karolina Wiącek Poland 68 1782|17.82 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
71. Paweł Włoszek Poland 64 1897|18.97 643|6.43 8452|1:24.52 12605|2:06.05 20721|3:27.21 99999999999| 99999999999| 45|45 99999999999| 99999999999|
72. Michał Wojcieszek Poland 22 970|9.70 241|2.41 4872|48.72 9997|1:39.97 7836|1:18.36 3897|38.97 9999999999|? 9999999999|? 99999999999| 99999999999|
73. Dylan Wyrzkowski Poland 3 3394|33.94 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
74. Szymon Zborowski Poland 1 1948|19.48 694|6.94 9999999999|? 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
75. Marek ZGRZYWA Poland 5 2404|24.04 580|5.80 9999999999|? 9999999999|? 9999999999|? 99999999999| 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999|
76. Kacper Zieliński Poland 0 9999999999|? 9999999999|? 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
77. Marta Żywicka Poland 32 1901|19.01 780|7.80 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999|
Suma: Sum: 76 69 56 49 38 29 27 35 13 9
HourEventRoundFormatCutoffLimitProceed
SATURDAY
08:40

9:55 

4x4x4 blindfolded  Final  Best of 3 60 min for all attempts   60:00   
10:05 11:05 3x3x3 FM 1st attempt Mean of 3    60:00  
11:05 11:25 Main registration          
11:25 12:15 Square-1 Combined Final Average of 5  1 of 2 < 35.00   3:00  
12:15 13:05 Rubik's Clock I Combined Round  Average of 5   1 of 2 < 20.00   1:00
13:05 14:05 Megaminx I Combined Round Average of 5  1 of 2 < 2:00    6:00 
14:05 14:40 Lunch break          
14:40 15:10 Rubik's Clock Final Average of 5     1:00  
15:10 16:15 4x4x4  I Combined Round Average of 5   1 of 2 < 1:10   4:00  8
16:15 17:20 5x5x5  I Combined Round Average of 5  1 of 2 < 2:00    5:00   8
17:20 17:50 Megaminx Final Average of 5     5:00   
SUNDAY
08:20 09:50 5x5x5 blindfolded Final Best of 3   80 min for all attempts  80:00   
10:00 11:00 3x3x3 FM 2nd attempt Mean of 3    60:00  
11:05 11:30 5x5x5 Final Average of 5    5:00  
11:30 12:25 2x2x2 I Combined Round Average of 5   1 of 2 < 6.00  1:00  12
12:25 13:00 Lunch break          
13:00 14:00 3x3x3 FM 3rd attempt Mean of 3     60:00  
13:00 14:30 3x3x3 I Combined Round Average of 5 1 of 2 < 1:30   10:00  75% 
14:30 15:05 4x4x4 Final Average of 5   4:00   
15:05 16:05 3x3x3 Semifinal Average of 5   1:00  12 
16:05 16:30 2x2x2 Final Average of 5   1:00   
16:30 16:40 Technical break          
16:40 17:35 3x3x3 Final Average of 5   1:00   
17:35 17:55 Winning ceremony          

REGULAMIN TURNIEJU
GLS IV 2017

5 - 6 sierpnia 2017

  1. Informacje ogólne
    1. Nazwa turnieju: GLS CUP IV 2017
    2. Organizator: RubiART
    3. Partnerzy: Novotel Marina, SpeedCube
    4. Turniej jest nadzorowany przez WCA / Delegat Turnieju Adam Polkowski
    5. Termin: 5 - 6 sierpnia 2017
    6. Miejsce: Novotel Marina Gdańsk
    7. Adres: ul. Jelitkowska 20, 80-342 Gdańsk
    8. Limit zawodników: 75 osób
    9. Konkurencje:
      • 3x3x3 
      • 2x2x2
      • 4x4x4
      • 5x5x5
      • Megaminx
      • Square-1
      • Rubik's Clock
      • 3x3x3 fewest moves
      • 4x4x4 blindfolded
      • 5x5x5 blindfolded
  2. Warunki uczestnictwa
    1. Rejestracja on-line
      • Rejestracja zamykana jest na 7 dni przed terminem turnieju lub po wyczerpaniu miejsc.
    2. Uiszczenie opłaty rejestracyjnej
      • Opłata wynosi 35 zł.
      • Nie ma możliwości opłacania rejestracji na miejscu zawodów.
      • O wpisaniu na listę zawodniczą decyduje kolejność wpłat.
      • Po otwarciu rejestracji, w każdy poniedziałek, będą usuwane nieopłacone zgłoszenia.
      • Wpłaty otrzymane po zamknięciu rejestracji / wyczerpaniu miejsc będą zwracane z potrąceniem kosztów manipulacyjnych.
    3. Rejestracja na miejscu zawodów, zgodnie z harmonogramem
  3. Wymagania startowe
    1. Zawodnicy zobowiązani są do punktualności względem harmonogramu.
    2. Identyfikator startowy upoważnia zawodnika do startu. Jego posiadanie będzie weryfikowane przez koordynatora turnieju podczas każdego wejścia na scenę startową.
    3. Brak identyfikatora wiąże się z dyskwalifikacją zawodnika. Zagubienie identyfikatora musi zostać natychmiast zgłoszone organizatorom.
    4. Zawodnicy startują na własnych łamigłówkach spełniających wymagania regulaminu WCA.
  4. Przebieg turnieju
    1. Zawodnicy startują we wszystkich konkurencjach, w których zadeklarują udział.
    2. Zawodnicy wchodzą na scenę zgodnie z kolejnością startową wyczytywaną przez prowadzącego.
      1. Nie ma możliwości zmian w grupach startowych. Zawodnicy są zobowiązani do posiadania własnych łamigłówek oraz do terminowego dostarczania ich do strefy mieszania.
    3. Zawodnicy mają obowiązek punktualnego przestrzegania harmonogramu zarówno w kwestii startów jak i mieszania kostek. Nieobecność skutkuje dyskwalifikacją z konkurencji.
    4. Liczba rund, liczba zawodników awansujących oraz wszelkie limity startowe są szczegółowo opisane w zakładce „harmonogram”.
  5. Wymagania obiektu
    1. Każdy uczestnik musi przestrzegać regulaminu WCA.
    2. Organizator zapewnia strefę gościnną czyli miejsce siedzące przy stole dla każdego uczestnika startującego w zawodach.
    3. Na terenie całego obiektu obowiązuje bezwzględny zakaz palenia.
  6. Nagrody
    1. Organizatorzy zapewniają nagrody dla zawodników:
      1. Nagrody rzeczowe (Dyplomy, Medale, Trofea, Bony do sklepu SpeedCube).
    2. Warunkiem przyznania nagród jest punktualna obecność na ceremonii wręczenia nagród. Nieobecność sprawi, że wszelkie nagrody, jakie zdobył nieobecny zawodnik zostaną przeznaczone na inne cele organizacyjne.
  7. Incydenty
    1. Turniej rozgrywany jest w świetle regulaminu WCA. Nieprzestrzeganie jego postanowień wiąże się z karami opisanymi w tym dokumencie.
    2. Wszelkie zachowania wpływające negatywnie na wizerunek sponsora lub organizatora będą karane bezwzględną dyskwalifikacją z turnieju.
      1. Organizatorzy nie zwracają opłaty rejestracyjnej, ani innych kosztów poniesionych przez zdyskwalifikowanego zawodnika.
      2. Wszelkie nagrody zdobyte przez zawodnika zostają anulowane i przeznaczone na inne cele organizacyjne.
  8. Postanowienia końcowe
    1. Patronem wydarzenia jest Polskie Stowarzyszenie Speedcubingu.
    2. Wspólnie dbajmy o wizerunek naszej społeczności oraz dyscypliny.

Życzymy wszystkim uczestnikom wspaniałej zabawy oraz spektakularnych rekordów!

Organizatorzy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach związanych z administracją strony www.kostkarubika.org zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, z późn. zm.). Dane nie będą udostępniane innym podmiotom.
Chcę być informowany o wydarzeniach organizowanych przez Polskie Stowarzyszenie Speedcubingu.