| Załóż konto

GLS Cup II 2017


  • Data wydarzenia Date of event
    6 maja 2017 r. 6 May 2017
  • Miejsce Venue
    Novotel Marina
    ul. Jelitkowska 20, 80-342 Gdańsk
  • Delegat WCA WCA Delegate
  • Organizatorzy Organizers
    @ RubiART
  • Partnerzy Partners
  • Konkurencje Events
    3x3x3,
    2x2x2,
    4x4x4,
    5x5x5,
    3x3x3 one-handed
    3x3x3,
    2x2x2,
    4x4x4,
    5x5x5,
    3x3x3 one-handed
  • Wpisowe Entry fee
    25 PLN + ew. koszt posiłków meal price - płatne przelewem na konto: payment by transfer:

    RubiART
    ING Bank Śląski
    95 1050 1764 1000 0091 1652 5206

    Tytuł przelewu wg wzoru: „Imię Nazwisko - GLS Cup II 2017” Transfer title: ”Name Surname - GLS Cup II 2017”
  • Limit zawodników Competitors limit
    75
  • Start rejestracji Start of registration
    9 kwietnia 2017 r. 9 April 2017

Rejestracja aktualnie zamknięta. Registration currently closed.

Poniżej znajduje się lista wszystkich zawodników, którzy zadeklarowali udział w Mistrzostwach. Tabela zawiera imiona i nazwiska, kraj oraz wszystkie konkurencje, w których zawodnicy chcą wziąć udział. Nowością w naszym systemie jest możliwość sprawdzenia oficjalnych wyników WCA wszystkich zawodników.

  • Aby sprawdzić wyniki w wybranej konkurencji, wystarczy kliknąć w nagłówek konkurencji;
  • Wyniki automatycznie posortują się od najlepszych;
  • W konkurencjach 3x3x3 BF, 3x3x3 MBF, 3x3x3 FM, 4x4x4 BF oraz 5x5x5 BF bazujemy na wynikach pojedynczych, we wszystkich pozostałych na średnich;
  • Osoby, które nie posiadają oficjalnych wyników, znajdują się na końcu listy.

Below you can find the list of the registered competitors. The table includes names, countries, numbers of past competitions and all events selected by competitors. Our system allows you to sort the list by WCA results.

  • To check the results just click on the header;
  • The results will automatically segregate from the best to the worst;
  • System is based on the official average results (3x3x3 BF, 3x3x3 MBF, 3x3x3 FM, 4x4x4 BF and 5x5x5 BF are based on single results);
  • Competitors without official results are situated at the bottom of the list.
# Imię i nazwisko Full name Państwo Country 3 2 4 5 oh
1. Adrian Alankiewicz Poland 9 2298|22.98 520|5.20 9999999999|? 9999999999|? 9999999999|?
2. Michał Bogdan Poland 54 1097|10.97 445|4.45 99999999999| 99999999999| 1716|17.16
3. Ignacy Bukowski Poland 3 4860|48.60 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
4. Jakub Bukowski Poland 3 2786|27.86 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
5. Witali Bułatow Poland 38 1327|13.27 448|4.48 6620|1:06.20 12967|2:09.67 99999999999|
6. Łukasz Burchard Poland 2 3015|30.15 851|8.51 9999999999|? 9999999999|? 99999999999|
7. Maciej Czapiewski Poland 34 806|8.06 157|1.57 3151|31.51 7082|1:10.82 1582|15.82
8. Karolina Czuraj Poland 2 5161|51.61 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
9. Weronika Czuraj Poland 2 3752|37.52 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
10. Szymon Demko Poland 8 2086|20.86 701|7.01 9999999999|? 99999999999| 99999999999|
11. Hubert Doroś Poland 3 2547|25.47 852|8.52 9999999999|? 99999999999| 9999999999|?
12. Maks Drobniewski Poland 0 9999999999|? 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999|
13. Jakub Dutkiewicz Poland 18 1850|18.50 623|6.23 16226|2:42.26 99999999999| 99999999999|
14. Piotr Frankowski Poland 50 1085|10.85 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
15. Szymon Glura Poland 3 2441|24.41 9999999999|? 9999999999|? 99999999999| 9999999999|?
16. Kacper Grzelakowski Poland 4 2525|25.25 512|5.12 99999999999| 99999999999| 99999999999|
17. Marcin Gzik Poland 13 1374|13.74 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
18. Oskar Iwaszkiewicz Poland 6 1609|16.09 562|5.62 9999999999|? 99999999999| 9999999999|?
19. Kalina Jakubowska Poland 81 966|9.66 522|5.22 4187|41.87 8472|1:24.72 1938|19.38
20. Cezary Jakubowski Poland 5 3077|30.77 883|8.83 9999999999|? 99999999999| 9999999999|?
21. Marcin Jakubowski Poland 100 1253|12.53 321|3.21 5093|50.93 9742|1:37.42 2194|21.94
22. Oskar Kaczmarek Poland 28 1608|16.08 384|3.84 8593|1:25.93 9999999999|? 3470|34.70
23. Mikołaj Kamiński Poland 17 1247|12.47 99999999999| 99999999999| 11006|1:50.06 2828|28.28
24. Paweł Kamiński Poland 0 9999999999|? 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999|
25. Paweł Kamiński Poland 4 4355|43.55 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999|
26. Mateusz Kanarski Poland 0 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
27. Filip Klawikowski Poland 2 3247|32.47 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999|
28. Michał Klawikowski Poland 0 9999999999|? 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999|
29. Kacper Kłos Poland 9 1712|17.12 458|4.58 13609|2:16.09 99999999999| 9999999999|?
30. Piotr Kogut Poland 4 2413|24.13 839|8.39 9999999999|? 99999999999| 99999999999|
31. Tymon Kolasiński Poland 23 1122|11.22 377|3.77 6376|1:03.76 9999999999|? 3134|31.34
32. Laura Kowalska Poland 7 2510|25.10 950|9.50 9999999999|? 99999999999| 99999999999|
33. Michał Krasodomski Poland 3 2215|22.15 530|5.30 99999999999| 99999999999| 99999999999|
34. Mateusz Krzemiński Poland 11 2408|24.08 784|7.84 99999999999| 99999999999| 99999999999|
35. Piotr Kuchta Poland 51 1215|12.15 376|3.76 5863|58.63 11030|1:50.30 2758|27.58
36. Marcin Kupis Poland 0 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
37. Hubert Kwasigroch Poland 18 1058|10.58 393|3.93 3637|36.37 7162|1:11.62 1972|19.72
38. Oskar Lewandowski Poland 24 2002|20.02 782|7.82 99999999999| 99999999999| 99999999999|
39. Damian Malinowski Poland 22 1460|14.60 480|4.80 7070|1:10.70 16967|2:49.67 2547|25.47
40. Paweł Mańkowski Poland 5 1917|19.17 714|7.14 9999999999|? 9999999999|? 9999999999|?
41. Patrycja Michalska Poland 43 1489|14.89 643|6.43 6695|1:06.95 13625|2:16.25 3482|34.82
42. Patryk Milewczyk Poland 22 1924|19.24 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
43. Paweł Murawski Poland 3 1371|13.71 615|6.15 9999999999|? 9999999999|? 2414|24.14
44. Małgorzata Nowagiel Poland 18 1179|11.79 429|4.29 6997|1:09.97 13287|2:12.87 99999999999|
45. Igor Ośmiałowski Poland 24 841|8.41 269|2.69 4338|43.38 9036|1:30.36 1512|15.12
46. Grzegorz Pacewicz Poland 21 1896|18.96 734|7.34 7486|1:14.86 9999999999|? 5849|58.49
47. Jakub Pacewicz Poland 20 1379|13.79 496|4.96 8546|1:25.46 9999999999|? 9999999999|?
48. Kamil Pawlak Poland 51 1442|14.42 99999999999| 5873|58.73 9298|1:32.98 3489|34.89
49. Marek Pepke Poland 21 1466|14.66 99999999999| 99999999999| 99999999999| 2795|27.95
50. Maksymilian Piskorowski Poland 3 1586|15.86 556|5.56 6062|1:00.62 9999999999|? 4423|44.23
51. Adam Polkowski Poland 84 1000|10.00 376|3.76 4277|42.77 8545|1:25.45 99999999999|
52. Szymon Rola Poland 2 7412|1:14.12 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999|
53. Michał Roszak Poland 9 1870|18.70 517|5.17 6881|1:08.81 11945|1:59.45 3123|31.23
54. Michał Rzewuski Poland 39 769|7.69 203|2.03 3383|33.83 7070|1:10.70 1417|14.17
55. Marcin Stachura Poland 56 1001|10.01 398|3.98 4807|48.07 10440|1:44.40 1937|19.37
56. Tomasz Stawicki Poland 12 1570|15.70 495|4.95 7535|1:15.35 9999999999|? 4444|44.44
57. Robert Stefaniak Poland 2 7370|1:13.70 9999999999|? 9999999999|? 99999999999| 99999999999|
58. Wojciech Szatanowski Poland 107 966|9.66 288|2.88 4163|41.63 9367|1:33.67 1644|16.44
59. Patryk Szczepański Poland 8 1249|12.49 396|3.96 7460|1:14.60 99999999999| 1963|19.63
60. Malwina Szopińska Poland 3 2133|21.33 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
61. Piotr Szulc Poland 7 2741|27.41 994|9.94 9999999999|? 99999999999| 99999999999|
62. Stanisław Szyszka Poland 10 1491|14.91 510|5.10 6954|1:09.54 9999999999|? 9999999999|?
63. Ignacy Turek Poland 0 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
64. Dennis van Enckevort Poland 35 2241|22.41 626|6.26 10792|1:47.92 9999999999|? 6162|1:01.62
65. Karolina Wiącek Poland 68 1782|17.82 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
66. Michał Wojcieszek Poland 22 970|9.70 241|2.41 4872|48.72 9997|1:39.97 1775|17.75
67. Aleksander Wołoszyn Poland 1 4284|42.84 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 9999999999|?
68. Zach Zarzecki Australia 0 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
69. Patryk Zawieja Poland 21 925|9.25 336|3.36 4402|44.02 7849|1:18.49 1910|19.10
70. Marek ZGRZYWA Poland 5 2404|24.04 580|5.80 9999999999|? 9999999999|? 99999999999|
71. Mikołaj Zubowicz Poland 12 1017|10.17 268|2.68 5110|51.10 10779|1:47.79 1968|19.68
72. Marta Żywicka Poland 32 1901|19.01 780|7.80 99999999999| 99999999999| 99999999999|
Suma: Sum: 72 56 44 33 37
HourEventRoundFormatCutoffLimitProceed
08:00 08:30 Rejestracja          
08:30 08:55 Otwarcie zawodów & szkolenie dla nowych zawodników          
08:55 09:45 2x2x2 I runda kombinowana Średnia z 5 1 z 2 < 6.00 1:00 12
09:45 10:35 4x4x4 I runda kombinowana Średnia z 5 1 z 2 < 1:15 4:00  8 
10:35 11:45 5x5x5 I runda kombinowana Średnia z 5 1 z 2 < 2:00 5:00 8
11:45 12:35 3x3x3 OH I runda kombinowana Średnia z 5 1 z 2 < 30.00  3:00 12
12:35 13:00 4x4x4  Finał  Średnia z 5    2:00   
13:00 13:25 5x5x5 Finał Średnia z 5   3:00  
13:25 13:55 Przerwa obiadowa          
13:55 15:25 3x3x3 I runda Średnia z 5   5:00 75%
15:25 15:45 3x3x3 OH Finał  Średnia z 5   3:00  
15:45 16:35 3x3x3 Półfinał Średnia z 5   1:00 12 
16:35 16:55 2x2x2 Finał Średnia z 5   1:00  
16:55 17:45 3x3x3 Finał Średnia z 5   1:00  
17:45 18:00 Zakończenie          

REGULAMIN TURNIEJU
GLS II 2017

6 maja 2017

  1. Informacje ogólne
    1. Nazwa turnieju: GLS II 2017
    2. Organizator: RubiART
    3. Partnerzy: Novotel Marina, SpeedCube
    4. Turniej jest nadzorowany przez WCA / Delegat Turnieju Adam Polkowski
    5. Termin: 6 maja 2017
    6. Miejsce: Novotel Marina Gdańsk
    7. Adres: ul. Jelitkowska 20, 80-342 Gdańsk
    8. Limit zawodników: 75 osób
    9. Konkurencje:
      • Kostka Rubika
      • Kostka Rubika jedną ręką
      • 2x2x2
      • 4x4x4
      • 5x5x5
  2. Warunki uczestnictwa
    1. Rejestracja on-line
      • Rejestracja zamykana jest na 7 dni przed terminem turnieju lub po wyczerpaniu miejsc.
    2. Uiszczenie opłaty rejestracyjnej
      • Opłata wynosi 25 zł.
      • Nie ma możliwości opłacania rejestracji na miejscu zawodów.
      • O wpisaniu na listę zawodniczą decyduje kolejność wpłat.
      • Po otwarciu rejestracji, w każdy poniedziałek, będą usuwane nieopłacone zgłoszenia.
      • Wpłaty otrzymane po zamknięciu rejestracji / wyczerpaniu miejsc będą zwracane z potrąceniem kosztów manipulacyjnych.
    3. Rejestracja na miejscu zawodów, zgodnie z harmonogramem
  3. Wymagania startowe
    1. Zawodnicy zobowiązani są do punktualności względem harmonogramu.
    2. Identyfikator startowy upoważnia zawodnika do startu. Jego posiadanie będzie weryfikowane przez koordynatora turnieju podczas każdego wejścia na scenę startową.
    3. Brak identyfikatora wiąże się z dyskwalifikacją zawodnika. Zagubienie identyfikatora musi zostać natychmiast zgłoszone organizatorom.
    4. Zawodnicy startują na własnych łamigłówkach spełniających wymagania regulaminu WCA.
  4. Przebieg turnieju
    1. Zawodnicy startują we wszystkich konkurencjach, w których zadeklarują udział.
    2. Zawodnicy wchodzą na scenę zgodnie z kolejnością startową wyczytywaną przez prowadzącego.
      1. Nie ma możliwości zmian w grupach startowych. Zawodnicy są zobowiązani do posiadania własnych łamigłówek oraz do terminowego dostarczania ich do strefy mieszania.
    3. Zawodnicy mają obowiązek punktualnego przestrzegania harmonogramu zarówno w kwestii startów jak i mieszania kostek. Nieobecność skutkuje dyskwalifikacją z konkurencji.
    4. Liczba rund, liczba zawodników awansujących oraz wszelkie limity startowe są szczegółowo opisane w zakładce „harmonogram”.
  5. Wymagania obiektu
    1. Każdy uczestnik musi przestrzegać regulaminu WCA.
    2. Organizator zapewnia strefę gościnną czyli miejsce siedzące przy stole dla każdego uczestnika startującego w zawodach.
    3. Na terenie całego obiektu obowiązuje bezwzględny zakaz palenia.
  6. Nagrody
    1. Organizatorzy zapewniają nagrody dla zawodników:
      1. Nagrody rzeczowe (Dyplomy, Medale, Trofea, Bony do sklepu SpeedCube)
    2. Warunkiem przyznania nagród jest punktualna obecność na ceremonii wręczenia nagród. Nieobecność sprawi, że wszelkie nagrody, jakie zdobył nieobecny zawodnik zostaną przeznaczone na inne cele organizacyjne.
  7. Incydenty
    1. Turniej rozgrywany jest w świetle regulaminu WCA. Nieprzestrzeganie jego postanowień wiąże się z karami opisanymi w tym dokumencie.
    2. Wszelkie zachowania wpływające negatywnie na wizerunek sponsora lub organizatora będą karane bezwzględną dyskwalifikacją z turnieju.
      1. Organizatorzy nie zwracają opłaty rejestracyjnej, ani innych kosztów poniesionych przez zdyskwalifikowanego zawodnika.
      2. Wszelkie nagrody zdobyte przez zawodnika zostają anulowane i przeznaczone na inne cele organizacyjne.
  8. Postanowienia końcowe
    1. Patronem wydarzenia jest Polskie Stowarzyszenie Speedcubingu.
    2. Wspólnie dbajmy o wizerunek naszej społeczności oraz dyscypliny.

Życzymy wszystkim uczestnikom wspaniałej zabawy oraz spektakularnych rekordów!

Organizatorzy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach związanych z administracją strony www.kostkarubika.org zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, z późn. zm.). Dane nie będą udostępniane innym podmiotom.
Chcę być informowany o wydarzeniach organizowanych przez Polskie Stowarzyszenie Speedcubingu.