| Załóż konto

GLS Cup I 2017


  • Data wydarzenia Date of event
    18 marca 2017 r. 18 March 2017
  • Miejsce Venue
    Novotel Marina
    ul. Jelitkowska 20, 80-342 Gdańsk
  • Wydarzenie na FB Facebook event
  • Delegat WCA WCA Delegate
  • Organizatorzy Organizers
    @ RubiART
  • Partnerzy Partners
  • Konkurencje Events
    3x3x3,
    3x3x3 one-handed,
    3x3x3 blindfolded,
    2x2x2,
    Pyraminx,
    Skewb
    3x3x3,
    3x3x3 one-handed,
    3x3x3 blindfolded,
    2x2x2,
    Pyraminx,
    Skewb
  • Wpisowe Entry fee
    25 PLN + ew. koszt posiłków meal price - płatne przelewem na konto: payment by transfer:

    RubiART
    ING Bank Śląski
    95 1050 1764 1000 0091 1652 5206

    Tytuł przelewu wg wzoru: „Imię Nazwisko - GLS Cup I 2017” Transfer title: ”Name Surname - GLS Cup I 2017”
  • Limit zawodników Competitors limit
    75
  • Start rejestracji Start of registration
    1 marca 2017 r. 1 March 2017

Rejestracja aktualnie zamknięta. Registration currently closed.

Poniżej znajduje się lista wszystkich zawodników, którzy zadeklarowali udział w Mistrzostwach. Tabela zawiera imiona i nazwiska, kraj oraz wszystkie konkurencje, w których zawodnicy chcą wziąć udział. Nowością w naszym systemie jest możliwość sprawdzenia oficjalnych wyników WCA wszystkich zawodników.

  • Aby sprawdzić wyniki w wybranej konkurencji, wystarczy kliknąć w nagłówek konkurencji;
  • Wyniki automatycznie posortują się od najlepszych;
  • W konkurencjach 3x3x3 BF, 3x3x3 MBF, 3x3x3 FM, 4x4x4 BF oraz 5x5x5 BF bazujemy na wynikach pojedynczych, we wszystkich pozostałych na średnich;
  • Osoby, które nie posiadają oficjalnych wyników, znajdują się na końcu listy.

Below you can find the list of the registered competitors. The table includes names, countries, numbers of past competitions and all events selected by competitors. Our system allows you to sort the list by WCA results.

  • To check the results just click on the header;
  • The results will automatically segregate from the best to the worst;
  • System is based on the official average results (3x3x3 BF, 3x3x3 MBF, 3x3x3 FM, 4x4x4 BF and 5x5x5 BF are based on single results);
  • Competitors without official results are situated at the bottom of the list.
# Imię i nazwisko Full name Państwo Country 3 oh bf 2 p sk
1. Adrian Alankiewicz Poland 8 2298|22.98 9999999999|? 9999999999|? 520|5.20 920|9.20 1485|14.85
2. Michał Bogdan Poland 51 1097|10.97 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
3. Ignacy Bukowski Poland 0 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
4. Jakub Bukowski Poland 0 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
5. Witali Bułatow Poland 36 1327|13.27 99999999999| 3004|30.04 448|4.48 959|9.59 99999999999|
6. Filip Chodziutko Poland 14 1256|12.56 4110|41.10 99999999999| 465|4.65 378|3.78 584|5.84
7. Maciej Czapiewski Poland 31 884|8.84 1582|15.82 99999999999| 168|1.68 317|3.17 410|4.10
8. Karolina Czuraj Poland 0 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
9. Weronika Czuraj Poland 0 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
10. Hubert Doroś Poland 3 2547|25.47 9999999999|? 99999999999| 852|8.52 810|8.10 99999999999|
11. Jakub Dutkiewicz Poland 17 1982|19.82 99999999999| 99999999999| 623|6.23 938|9.38 9999999999|?
12. Szymon Gawin Poland 2 6474|1:04.74 99999999999| 99999999999| 1373|13.73 9999999999|? 99999999999|
13. Szymon Glura Poland 0 9999999999|? 9999999999|? 99999999999| 9999999999|? 9999999999|? 9999999999|?
14. Kacper Grzelakowski Poland 3 3002|30.02 99999999999| 99999999999| 708|7.08 9999999999|? 1432|14.32
15. Jan Grzyb Poland 2 4604|46.04 99999999999| 99999999999| 9999999999|? 9999999999|? 1282|12.82
16. Marcin Gzik Poland 13 1374|13.74 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
17. Oskar Iwaszkiewicz Poland 5 1609|16.09 9999999999|? 99999999999| 562|5.62 780|7.80 1021|10.21
18. Kalina Jakubowska Poland 80 966|9.66 1938|19.38 9999999999|? 522|5.22 1159|11.59 9999999999|?
19. Dominik Jakubowski Poland 5 1190|11.90 3075|30.75 7556|1:15.56 507|5.07 588|5.88 99999999999|
20. Marcin Jakubowski Poland 99 1253|12.53 2194|21.94 12167|2:01.67 321|3.21 549|5.49 664|6.64
21. Oskar Kaczmarek Poland 27 1608|16.08 3470|34.70 99999999999| 384|3.84 922|9.22 99999999999|
22. Mikołaj Kamiński Poland 17 1247|12.47 2828|28.28 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
23. Paweł Kamiński Poland 3 4355|43.55 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
24. Dominik Kasprzak Poland 13 1931|19.31 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
25. Filip Klawikowski Poland 0 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
26. Kacper Kłos Poland 9 1712|17.12 9999999999|? 99999999999| 458|4.58 988|9.88 685|6.85
27. Hubert Knapik Poland 0 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
28. Piotr Kogut Poland 3 2849|28.49 99999999999| 99999999999| 9999999999|? 9999999999|? 99999999999|
29. Tymon Kolasiński Poland 21 1165|11.65 3134|31.34 99999999999| 377|3.77 269|2.69 570|5.70
30. Kacper Kowalkowski Poland 0 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 9999999999|? 99999999999| 99999999999|
31. Laura Kowalska Poland 6 2510|25.10 99999999999| 99999999999| 950|9.50 1685|16.85 9999999999|?
32. Mateusz Krzemiński Poland 11 2408|24.08 99999999999| 99999999999| 784|7.84 99999999999| 99999999999|
33. Jakub Kubiak Poland 10 906|9.06 2235|22.35 9999999999|? 371|3.71 831|8.31 953|9.53
34. Piotr Kuchta Poland 49 1215|12.15 2758|27.58 28664|4:46.64 376|3.76 447|4.47 957|9.57
35. Hubert Kwasigroch Poland 17 1058|10.58 1972|19.72 9999999999|? 393|3.93 677|6.77 826|8.26
36. Oskar Lewandowski Poland 23 2002|20.02 99999999999| 99999999999| 782|7.82 1078|10.78 99999999999|
37. Adam Łyskawa Poland 0 9999999999|? 9999999999|? 99999999999| 9999999999|? 9999999999|? 9999999999|?
38. Damian Malinowski Poland 20 1606|16.06 2547|25.47 99999999999| 480|4.80 717|7.17 622|6.22
39. Paweł Mańkowski Poland 5 1917|19.17 9999999999|? 30390|5:03.90 714|7.14 1140|11.40 941|9.41
40. Patrycja Michalska Poland 42 1489|14.89 3482|34.82 99999999999| 643|6.43 879|8.79 3364|33.64
41. Mikołaj Miernik Poland 5 1819|18.19 99999999999| 99999999999| 99999999999| 9999999999|? 99999999999|
42. Patryk Milewczyk Poland 21 1924|19.24 99999999999| 11716|1:57.16 99999999999| 99999999999| 99999999999|
43. Szymon Nosiński Poland 0 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
44. Małgorzata Nowagiel Poland 17 1179|11.79 99999999999| 99999999999| 429|4.29 830|8.30 99999999999|
45. Bartosz Ochał Poland 23 1250|12.50 3558|35.58 99999999999| 387|3.87 656|6.56 438|4.38
46. Igor Ośmiałowski Poland 22 889|8.89 1512|15.12 99999999999| 269|2.69 473|4.73 508|5.08
47. Grzegorz Pacewicz Poland 20 1896|18.96 5849|58.49 7127|1:11.27 734|7.34 9999999999|? 901|9.01
48. Jakub Pacewicz Poland 19 1426|14.26 99999999999| 99999999999| 496|4.96 611|6.11 687|6.87
49. Kamil Pawlak Poland 50 1442|14.42 3489|34.89 43739|7:17.39 99999999999| 99999999999| 99999999999|
50. Marek Pepke Poland 20 1466|14.66 2795|27.95 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
51. Maksymilian Piskorowski Poland 0 9999999999|? 9999999999|? 99999999999| 9999999999|? 99999999999| 9999999999|?
52. Adam Polkowski Poland 83 1000|10.00 99999999999| 17486|2:54.86 376|3.76 1012|10.12 99999999999|
53. Owidiusz Pryk Poland 64 1928|19.28 99999999999| 99999999999| 600|6.00 374|3.74 99999999999|
54. Antoni Reszka Poland 3 7282|1:12.82 99999999999| 99999999999| 9999999999|? 99999999999| 99999999999|
55. Józef Reszka Poland 5 1659|16.59 99999999999| 99999999999| 494|4.94 475|4.75 1076|10.76
56. Przemysław Rogalski Poland 38 1234|12.34 1864|18.64 35595|5:55.95 311|3.11 402|4.02 629|6.29
57. Szymon Rola Poland 0 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 9999999999|? 9999999999|? 99999999999|
58. Michał Rzewuski Poland 36 800|8.00 1417|14.17 9999999999|? 224|2.24 525|5.25 262|2.62
59. Daniel Samoszyn Poland 17 1224|12.24 2329|23.29 99999999999| 363|3.63 365|3.65 400|4.00
60. Marcin Stachura Poland 55 1001|10.01 1937|19.37 20272|3:22.72 409|4.09 629|6.29 582|5.82
61. Tomasz Stawicki Poland 11 1570|15.70 4444|44.44 99999999999| 495|4.95 788|7.88 874|8.74
62. Robert Stefaniak Poland 0 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 9999999999|? 9999999999|?
63. Wojciech Szatanowski Poland 103 966|9.66 1644|16.44 5108|51.08 288|2.88 496|4.96 654|6.54
64. Patryk Szczepański Poland 8 1249|12.49 1963|19.63 99999999999| 396|3.96 1237|12.37 99999999999|
65. Malwina Szopińska Poland 0 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
66. Piotr Szulc Poland 6 3129|31.29 99999999999| 99999999999| 994|9.94 9999999999|? 9999999999|?
67. Tomasz Święcki Poland 0 9999999999|? 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
68. Mateusz Tesarowski Poland 5 2033|20.33 9999999999|? 99999999999| 638|6.38 99999999999| 99999999999|
69. Karolina Wiącek Poland 67 1782|17.82 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999| 99999999999|
70. Michał Wojcieszek Poland 19 1004|10.04 1775|17.75 30825|5:08.25 241|2.41 473|4.73 584|5.84
71. Aleksander Wołoszyn Poland 0 9999999999|? 9999999999|? 99999999999| 9999999999|? 9999999999|? 9999999999|?
72. Grzegorz Wrzosek Poland 7 3229|32.29 99999999999| 99999999999| 458|4.58 880|8.80 1067|10.67
73. Karol Zakrzewski Poland 30 921|9.21 1227|12.27 99999999999| 238|2.38 506|5.06 511|5.11
74. Patryk Zawieja Poland 19 970|9.70 1910|19.10 5825|58.25 341|3.41 718|7.18 551|5.51
75. Mikołaj Zubowicz Poland 12 1017|10.17 1968|19.68 99999999999| 268|2.68 433|4.33 99999999999|
76. Marta Żywicka Poland 30 1901|19.01 99999999999| 99999999999| 780|7.80 929|9.29 99999999999|
Suma: Sum: 75 39 19 56 53 39
HourEventRoundFormatCutoffLimitProceed
08:00 08:30 Registration          
08:30 08:40 Welcome time          
08:40 09:30 2x2x2 Combined I Round Average of 5 1 of 2 < 10.00 1:00 75%
09:30 10:25 3x3x3 One-handed Combined Final Average of 5 1 of 2 < 35.00 5:00  
10:25 11:20 Pyraminx Combined I Round Average of 5 1 of 2 < 10.00 1:00 12
11:20 12:40 3x3x3 I round Average of 5   10:00 75%
12:40 13:10 Break          
13:10 13:50 3x3x3 Blindfolded Combined Final Best of 3   14:00 for all attempts  
13:50 14:40 Skewb Combined Final Average of 5 1 of 2 < 12.00 1:00  
14:40 15:20 2x2x2 Semifinal Average of 5   1:00 12
15:20 16:05 3x3x3 Semifinal Average of 5   5:00 12
16:05 16:25 2x2x2 Final Average of 5   1:00  
16:25 16:45 Pyraminx Final Average of 5   1:00  
16:45 16:55 Break          
16:55 17:45 3x3x3 Final Average of 5   1:00  
17:45 18:00 Winning ceremony          

REGULAMIN TURNIEJU
GLS I 2017

18 marca 2017

  1. Informacje ogólne
    1. Nazwa turnieju: GLS I 2017
    2. Organizator: RubiART
    3. Partnerzy: Novotel Marina, SpeedCube
    4. Turniej jest nadzorowany przez WCA / Delegat Turnieju Adam Polkowski
    5. Termin: 18 marca 2017
    6. Miejsce: Novotel Marina Gdańsk
    7. Adres: ul. Jelitkowska 20, 80-342 Gdańsk
    8. Limit zawodników: 70 osób
    9. Konkurencje:
      • Kostka Rubika
      • Kostka Rubika jedną ręką
      • Kostka Rubika bez patrzenia
      • 2x2x2
      • Skewb
      • Pyraminx
  2. Warunki uczestnictwa
    1. Rejestracja on-line
      • Rejestracja zamykana jest na 7 dni przed terminem turnieju lub po wyczerpaniu miejsc.
    2. Uiszczenie opłaty rejestracyjnej
      • Opłata wynosi 25 zł.
      • Nie ma możliwości opłacania rejestracji na miejscu zawodów.
      • O wpisaniu na listę zawodniczą decyduje kolejność wpłat.
      • Po otwarciu rejestracji, w każdy poniedziałek, będą usuwane nieopłacone zgłoszenia.
      • Wpłaty otrzymane po zamknięciu rejestracji / wyczerpaniu miejsc będą zwracane z potrąceniem kosztów manipulacyjnych.
    3. Rejestracja na miejscu zawodów, zgodnie z harmonogramem
  3. Wymagania startowe
    1. Zawodnicy zobowiązani są do punktualności względem harmonogramu.
    2. Identyfikator startowy upoważnia zawodnika do startu. Jego posiadanie będzie weryfikowane przez koordynatora turnieju podczas każdego wejścia na scenę startową.
    3. Brak identyfikatora wiąże się z dyskwalifikacją zawodnika. Zagubienie identyfikatora musi zostać natychmiast zgłoszone organizatorom.
    4. Zawodnicy startują na własnych łamigłówkach spełniających wymagania regulaminu WCA.
  4. Przebieg turnieju
    1. Zawodnicy startują we wszystkich konkurencjach, w których zadeklarują udział.
    2. Zawodnicy wchodzą na scenę zgodnie z kolejnością startową wyczytywaną przez prowadzącego.
      1. Nie ma możliwości zmian w grupach startowych. Zawodnicy są zobowiązani do posiadania własnych łamigłówek oraz do terminowego dostarczania ich do strefy mieszania.
    3. Zawodnicy mają obowiązek punktualnego przestrzegania harmonogramu zarówno w kwestii startów jak i mieszania kostek. Nieobecność skutkuje dyskwalifikacją z konkurencji.
    4. Liczba rund, liczba zawodników awansujących oraz wszelkie limity startowe są szczegółowo opisane w zakładce „harmonogram”.
  5. Wymagania obiektu
    1. Każdy uczestnik musi przestrzegać regulaminu WCA.
    2. Organizator zapewnia strefę gościnną czyli miejsce siedzące przy stole dla każdego uczestnika startującego w zawodach.
    3. Na terenie całego obiektu obowiązuje bezwzględny zakaz palenia.
  6. Nagrody
    1. Organizatorzy zapewniają nagrody dla zawodników:
      1. Nagrody rzeczowe (Dyplomy, Medale, Trofea, Bony do sklepu SpeedCube)
    2. Warunkiem przyznania nagród jest punktualna obecność na ceremonii wręczenia nagród. Nieobecność sprawi, że wszelkie nagrody, jakie zdobył nieobecny zawodnik zostaną przeznaczone na inne cele organizacyjne.
  7. Incydenty
    1. Turniej rozgrywany jest w świetle regulaminu WCA. Nieprzestrzeganie jego postanowień wiąże się z karami opisanymi w tym dokumencie.
    2. Wszelkie zachowania wpływające negatywnie na wizerunek sponsora lub organizatora będą karane bezwzględną dyskwalifikacją z turnieju.
      1. Organizatorzy nie zwracają opłaty rejestracyjnej, ani innych kosztów poniesionych przez zdyskwalifikowanego zawodnika.
      2. Wszelkie nagrody zdobyte przez zawodnika zostają anulowane i przeznaczone na inne cele organizacyjne.
  8. Postanowienia końcowe
    1. Patronem wydarzenia jest Polskie Stowarzyszenie Speedcubingu.
    2. Wspólnie dbajmy o wizerunek naszej społeczności oraz dyscypliny.

Życzymy wszystkim uczestnikom wspaniałej zabawy oraz spektakularnych rekordów!

Organizatorzy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach związanych z administracją strony www.kostkarubika.org zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, z późn. zm.). Dane nie będą udostępniane innym podmiotom.
Chcę być informowany o wydarzeniach organizowanych przez Polskie Stowarzyszenie Speedcubingu.