| Załóż konto

Więcej z kategorii

20 kwietnia 2017 r.

Kamil Przybylski zwycięzcą siódmego odcinka „The Brain. Genialny umysł”!

Kamil Przybylski  zwycięzcą siódmego odcinka „The Brain. Genialny umysł”!

Nowy show Polsatu cieszy się coraz większą popularnością. W pierwszym odcinku mogliśmy oglądać naszego rekordzistę Marcina Kowalczyka, który znalazł się w ścisłej czołówce. A w miniony wtorek swoją obecność w programie zaznaczył Kamil Przybylski, który zakończył występ zwycięstwem i czekiem na 30 000 zł. 

Kamil zaprezentował swoje umiejętności blindowe i to w niesamowitych okolicznościach. Najpierw zapamiętał cztery kostki, a później układał je z zamkniętymi oczami w basenie wypełniającym się wodą. Mimo, że zadanie udało mu się wykonać w połowie (ułożył dwie kostki) głosami jurorów trafił do ścisłego finału, który wygrał głosami widzów. 

Zapraszamy do obejrzenia zwycięskiego występu Kamila oraz wywiadu tuż po programie, w czasie którego odpowiadał na pytania m.in. internautów.  

Na arenie speedcubingowej poznaliśmy Kamila pod koniec ubiegłego roku, kiedy to pojawił się na mistrzostwach Polski i z marszu wywalczył dwa srebrne medale. Były to do tej pory jedyne oficjalne zawody, w których wziął udział ale na pewno nie ostatnie. Sam zawodnik zapowiada walkę podczas tegorocznych mistrzostw świata w Paryżu. Trzymamy kciuki i życzymy kolejnych sukcesów!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach związanych z administracją strony www.kostkarubika.org zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, z późn. zm.). Dane nie będą udostępniane innym podmiotom.
Chcę być informowany o wydarzeniach organizowanych przez Polskie Stowarzyszenie Speedcubingu.