| Załóż konto

Więcej z kategorii

19 marca 2017 r.

Maciek nadal niepokonany!

Maciek nadal niepokonany!

Dzisiaj kolejna wyjątkowa „Kartka z kalendarza”. Równo rok temu, w niezwykle burzliwych okolicznościach, padł rekord świata w singlu 2x2x2 - 0.49 s. I do tej pory utrzymuje się na najwyższym miejscu światowego rankingu. 

W międzyczasie Maciek zdążył jeszcze wykręcić świetny wynik w średniej - 1.68 s., wówczas rekord kontynentu, dający mu szóste miejsce światowego rankingu. Podczas ostatniego GLS-a zaledwie setnej sekundy zabrakło mu do wyrównania tego wyniku. A podczas mistrzostw Europy w Pradze stanął na najwyższym stopniu podium jako mistrz kontynentu w 2x2x2.

Mimo młodego wieku ma na swoim koncie wiele zwycięstw i cały czas zaskakuje nas nowymi wynikami. Ma ogromny potencjał, który wykorzystuje coraz skuteczniej. Z ogromną przyjemnością śledzimy jego speedcubingową karierę i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy! :) 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach związanych z administracją strony www.kostkarubika.org zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, z późn. zm.). Dane nie będą udostępniane innym podmiotom.
Chcę być informowany o wydarzeniach organizowanych przez Polskie Stowarzyszenie Speedcubingu.