| Załóż konto

Więcej z kategorii

27 grudnia 2016 r.

Klub Kostki Rubika rozpoczął kolejny sezon!

Zbliżamy sie do końca roku a tymczasem Klub Kostki Rubika z Gniezna zdążył już zakończyć kolejny sezon swoich zmagań i rozpocząć nowy. W poprzednim sezonie najlepsze wyniki osiagnął Robert Siniawski, za nim uplasowali się Dawid Bandosz i Marcel Sobecki. 25 listopada z kolei wystartowała kolejna edycja gnieźnieńskich zmagań - Liga KKR Gniezno 2016/2017, w bieżącym sezonie pod opieką  sponsorską firmy SpeedCube. Zasady trochę się zmieniły i podczas każdej kolejki uczestnicy (poza pięcioma ułożeniami klasycznej trójki) układają po dwa dodatkowe ułożenia - można wybrać np. 5x5x5 albo pyraminxa. 

Ale KKR-owcy nie zamykają się tylko w czterech ścianach gnieźnieńskiego MOK-u - ostatnio brali udział w Mistrzostwach Polski w Warszawie a w najbliszych miesiącach zadebiutują jako organizatorzy oficjalnego turnieju w swoim mieście. Trzymamy kciuki za dobre wyniki i dalszy rozwój klubu!  

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach związanych z administracją strony www.kostkarubika.org zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, z późn. zm.). Dane nie będą udostępniane innym podmiotom.
Chcę być informowany o wydarzeniach organizowanych przez Polskie Stowarzyszenie Speedcubingu.