| Załóż konto

Więcej z kategorii

2 sierpnia 2017 r.

Festiwal zajawek w Bartoszycach!

Zabij nudę po raz ósmy!

Zabij Nudę to festiwal zajawek. Sama idea przyświecająca organizacji imprezy wynika z pasji do kultury Hip-Hop i sportów ekstremalnych… ale nie tylko. Należy pamiętać, że Zabij Nudę jest miejscem, w którym spotykają się wszyscy aktywni, bez względu na wiek, dziedzinę i rodzaj aktywności. To właśnie świadczy o osobliwości tego eventu.W Bartoszycach setki kreatywnych osób: B-boye, koszykarze, skaterzy, artyści i inni spotykają się rokrocznie, żeby wspólnie, z godnym pochwały zapałem, w atmosferze niczym nieskrępowanej zabawy Zabić Nudę! Tegoroczna edycja to m.in. graffiti, streetball, koncerty, piłka nożna, deskorolka, BMX.

Zapraszamy na stronę wydarzenia. A warto, bo w ramach festiwalu zajawek po raz kolejny pojawi się, dzięki wsparciu strony www.magicznakostka.plrównież speedcubing, Do zobaczenia! 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach związanych z administracją strony www.kostkarubika.org zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, z późn. zm.). Dane nie będą udostępniane innym podmiotom.
Chcę być informowany o wydarzeniach organizowanych przez Polskie Stowarzyszenie Speedcubingu.