| Załóż konto

Więcej z kategorii

5 lipca 2017 r.

Wakacyjna pocztówka z Krakowa :)

Relacja z lipcowego spotkania KLS

Wakacyjna pocztówka z Krakowa :)

Pierwsza sobota lipca należała do Krakowskiej Ligi Speedcuberów. W Centrum Kultury Podgórza już po raz drugi w tym roku spotkała się grupa entuzjastów łamigłówek. Obecni byli zarówni Krakowiacy jak i goście z Katowic, Nowego Sącza, Zakopanego a nawet Rzeszowa. Miłym akcentem jest fakt, że na kolejnym spotkaniu pojawiło się około 40% nowych adeptów speedcubingu.

Tym razem rozegrano dwie konkurencje - układanie klasycznej trójki oraz jej młodszej siostry - kostki 2x2x2. W tej pierwszej najlepszy rezultat - 9.21 s. - wykręcił Jan Zych, autorem najszybszego singla (7.46 s.) został Łukasz Burliga. On też osiągnął najlepszy rezultat w 2x2x2 - 2.63 s. Wszystkie wyniki znajdziecie pod adresem Krakowska Liga Speedcuberów Lipiec 2017.

Podczas meetingu rozlosowano kilka kostek wśród uczestników, które przekazał sponsor i jeden z organizatorów SpeedCube.  Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji ze spotkania oraz na kolejne spotkanie ligi, które już niebawem :)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach związanych z administracją strony www.kostkarubika.org zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, z późn. zm.). Dane nie będą udostępniane innym podmiotom.
Chcę być informowany o wydarzeniach organizowanych przez Polskie Stowarzyszenie Speedcubingu.