| Załóż konto

Więcej z kategorii

14 maja 2017 r.

Rekord Europy w układaniu bez patrzenia!

Mamy liderkę!

Rekord Europy w układaniu bez patrzenia!

Po dwóch i pół roku mamy zmianę na pozycji lidera europejskiego zestawienia najszybszych singli 3x3x3 blindfolded. Dotychczas najlepszy czas kontynentu należał do Marcina Kowalczyka. Dzisiaj wynik ten o prawie 0.8 s. poprawiła Berta García Parra. Podczas finału El Escorial Open 2017 hiszpańska zawodniczka wykręciła czas 20.38 s., poprawiła swój dotychczasowy rekord o prawie 1,5 sekundy i niewiele zabrakło jej do magicznej bariery 20 sekund. 

Berta do kolekcji 18 rekordów kraju i tytułu mistrzyni Europy dołączyła rekord kontynentu i swoim wynikiem zapewniła sobie awans na trzecie miejsce światowego rankingu, zmniejszając dystans do lidera klasyfikacji - Kaijun Lina - do niespełna dwóch sekund. Patrząc na jej potencjał jesteśmy przekonani, że niebawem usłyszymy o jej kolejnych blindowych sukcesów. 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach związanych z administracją strony www.kostkarubika.org zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, z późn. zm.). Dane nie będą udostępniane innym podmiotom.
Chcę być informowany o wydarzeniach organizowanych przez Polskie Stowarzyszenie Speedcubingu.