| Załóż konto

Więcej z kategorii

1 kwietnia 2017 r.

Rekord świata w średniej skewb!

Nasi nie do zdarcia :)

Rekord świata w średniej skewb!

Zaledwie trzy tygodnie temu byliśmy świadkami rekordu świata w skewbie a dzisiaj już mamy kolejny. I to ponownie należący do Polaka! W finale konkurencji ŚLS Jastrzębie-Zdrój Łukasz Burliga wykręcił średnią 2.62 s. (2.49/ 3.41/ 2.41/ 2.43/ 2.95). 

Łukasz wyrównał rekord należący od niedawna do Michała Rzewuskiego. Co ciekawe to już druga taka sytuacja w historii skewbowych WR-ów. W ubiegłym roku, jednego dnia, najpierw Łukasz wykręcił wynik 2.63 s. podczas Elektryk Cube Race 2016. A niespełna godzinę później dokładnie taką samą średnią uzyskał Michał Rzewuski na GLS Cup V. Jak widać na Polaków nie ma mocnych. Łukasz i Michał w teamie w Jonatanem (trzecim w rankingu średnich i rekordzistą świata w singlu) zostawili świat daleko w tyle :) 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach związanych z administracją strony www.kostkarubika.org zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, z późn. zm.). Dane nie będą udostępniane innym podmiotom.
Chcę być informowany o wydarzeniach organizowanych przez Polskie Stowarzyszenie Speedcubingu.