| Załóż konto

Więcej z kategorii

19 stycznia 2017 r.

Gliwice welcome to!

Wystartowała rejestracja na drugi turniej Śląskiej Ligi Speedcubingu!

Ostatnią sobotę lutego zarezerwujcie sobie na drugi turniej Śląskiej Ligi Speedcubingu. Tym razem spotykamy się w Gliwicach. Rywalizacja obejmie 7 oficjalnych konkurencji WCA, w których wziąć udział będzie mogło 120 osób. Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwać będzie delegat WCA - Piotr Kózka.

Zarejestrować możecie się na stronie ŚLS Gliwice 2017 a dodatkowe informacje ciekawostki i newsy znajdziecie na Facebookowej stronie wydarzenia.  

To już trzeci oficjalny turniej w Gliwicach, dokąd rywalizacja wróciła po dwuletniej przerwie. Tym razem wprawdzie w jednodniowej odsłonie ale to wcale nie oznacza mniejszych emocji. W 2014 roku najszybszy okazał się Marcin Zalewski z wynikiem 9.73 s., dwa lata temu triumfował Jakub Kipa ze średnią 9.38 s. Kto w tym roku stanie na najwyższym stopniu podium? Dowiemy się niebawem. 

Tymczasem rezerwujcie termin, kostki w dłoń i do zobaczenia! :) 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach związanych z administracją strony www.kostkarubika.org zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, z późn. zm.). Dane nie będą udostępniane innym podmiotom.
Chcę być informowany o wydarzeniach organizowanych przez Polskie Stowarzyszenie Speedcubingu.