| Załóż konto

Więcej z kategorii

3 kwietnia 2017 r.

Jan Zych triumfatorem ŚLS Jastrzębie Zdrój!

Pierwsze zwycięstwo w karierze młodego zawodnika!

Za nami trzeci turniej z serii Śląskiej Ligi Speedcubingu 2016/2017, który w minioną sobotę odbył się w Szkole Podstawowej nr 19 im. Juliana Tuwima w Jastrzębiu-Zdroju. Prawie 80 zawodników zmierzyło się w sześciu konkurencjach oficjalnych oraz w towarzyszącej turniejowi rywalizacji speedstackingowej, a nad całością patronat objęła Prezydent Miasta, pani Anna Hetman. 

W 3x3x3 najlepszą średnią w finale uzyskał Jan Zych, który średnią 9.07 s. zapewnił sobie pierwsze zwycięstwo w karierze. Drugie miejsce z rezultatem 9.46 s. zajął Karol Zakrzewski. Trzecia lokata przypadła w udziale Bartłomiejowi Owczarkowi (9.92 s.). Najszybszego singla turnieju - 6.59 s. - wykręcił Szymon Malinowski

W dwójce triumfował Piotr Tokarski, który najwyższą lokatę zapewnił sobie wynikiem 1.97 s.  Czwórkę bez niespodzianek i ze sporą przewagą wygrał średnią 32.37 s. Wojciech Knott. W rywalizacji  3x3x3 OH najskuteczniejszy okazał się Karol Zakrzewski (14.45 s.) a w piraminxieTymon Kolasiński (2.81 s.)W skewbie, w obydwu rundach najlepszy okazał się Łukasz Burliga, który finał wygrał z przytupem - rekordem świata w średniej 2.62 s. 

Wszystkie wyniki turnieju są dostępne na stronie Cube Comps ŚLS Jastrzębie-Zdrój 2017. Zapraszamy też do galerii zdjęć Tomasza Burligi i już teraz na kolejny turniej Śląskiej Ligi, który już niebawem :) 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach związanych z administracją strony www.kostkarubika.org zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, z późn. zm.). Dane nie będą udostępniane innym podmiotom.
Chcę być informowany o wydarzeniach organizowanych przez Polskie Stowarzyszenie Speedcubingu.