| Załóż konto

Więcej z kategorii

31 marca 2017 r.

Gdańsk wychodzi na prowadzenie!

Nowy lider ankiet!

Gliwice nie miały okazji długo cieszyć się pozycją lidera tegorocznych ankiet. Po kolejnej turze na czele zestawienia znalazł się GLS Cup I 2017 - pierwszy w tym roku turniej z cyklu Gdańskiej Ligi Speedcubingu. Organizatorom GLS-a bardzo zależało na poprawie uwag i niedociągnięć zanotowanych w ubiegłym sezonie, a które wówczas przyczyniały się do słabszych not, głównie o oświetlenie stanowisk startowych. Gruntowny remont, który przed startem ligi przeszła Sala Morska był tutaj kluczowym czynnikiem. Przycznił się on do wysokich not związanych z przebywaniem na sali, zwłaszcza w kwestii układania i przebywania w strefie startowej, a zwłaszcza oświetlenia, które uzyskało teraz notę aż 9.81 - to najwyższa ocena w tym sezonie, niemal bliska ideałowi.

Bardzo wysoko został oceniony również techniczno-informacyjny aspekt turnieju, taki jak kontakt ze społecznością przed turniejem (9.25), prowadzenie zawodów (9.52) oraz prezentacja wyników (9.66). Nieco słabiej wypadła tym razem realizacja harmonogramu (7.89) i jest to element, nad którym organizatorzy będą pracować przy kolejnych edycjach. GLS Cup I otrzymał najwyższe noty w sezonie w osmiu z dwunastu elementów ocenianych przez zawodników, w tym za ogólną atmosferę wydarzenia, co jest dla turnieju ogromnym wyróżnieniem. Łącznie z notą delegacką 8.25 oraz bonifikatą za liczbę zawodników 0.26 turniej zdobył notę 9.32, co daje mu w tej chwili pierwsze miejsce rankingu.

Z niecierpliwością czekamy na kolejny zawody z cyklu GLS, by zobaczyć, jak organizatorzy poradzą sobie z kolejnymi wyzwaniami oraz na każdy kolejny turniej w naszym kraju. Z ogromną przyjemnością obserwujemy utrzymujący się wysoki poziom polskich zawodów i trzymamy kciuki za kolejnych organizatorów i kolejne turnieje. 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach związanych z administracją strony www.kostkarubika.org zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, z późn. zm.). Dane nie będą udostępniane innym podmiotom.
Chcę być informowany o wydarzeniach organizowanych przez Polskie Stowarzyszenie Speedcubingu.