| Załóż konto

Więcej z kategorii

20 marca 2017 r.

ŚLS Gliwice liderem ankiet!

ŚLS Gliwice liderem ankiet!

Za nami już pięć imprez sezonu 2017, z czego trzy z nich zostały już ocenione w nowym systemie ankietowym.  Na pierwszym miejscu rankingu uplasowane są w tej chwili zawody w Gliwicach.

Najwyżej zawodnicy turnieju ocenili realizację harmonogramu (9.09) oraz prezentację wyników (8.97) - były to równocześnie najlepsze oceny w bieżącym sezonie. Najniższej punktowali budowę harmonogramu (7.6) oraz obsługę sędziowską (7.63), co mimo słabszych not jest mimo wszystko bardzo dobrym wynikiem.

Ogólnie zawodnicy ocenili imprezę na 8.22. Bardzo podobnie ocenił zawody delegat WCA Piotr Kózka, który przyznał turniejowi notę 8.38. Do tego zawody w Gliwicach mają najwyższą w tej chwili bonifikatę za liczbę zawodników - 0.43 punktu za 129 uczestników. To łącznie daje notę 8.66 i klasyfikuje Gliwice na pozycji lidera

Przeda nami wyniki ankiet z Lublina i Gdańska oraz kolejne turnieje w Piotrkowie Trybunalskim i Jastrzębiu-Zdroju. Jesteśmy ciekawi, czy namieszają nam w zawodowym rankingu :) 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach związanych z administracją strony www.kostkarubika.org zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, z późn. zm.). Dane nie będą udostępniane innym podmiotom.
Chcę być informowany o wydarzeniach organizowanych przez Polskie Stowarzyszenie Speedcubingu.