| Załóż konto

Więcej z kategorii

5 marca 2017 r.

„Getting lucky is not a crime!"

Coraz ciaśniej w światowej czołówce!

Jeszcze nie tak dawno poprawienie wyniku 4.90 s. Lucasa Ettera wydawało się nieco kosmicznym wyczynem a już mamy kolejnego zawodnika, który zanotował na swoim koncie rewelacyjnego singla w 3x3x3. Nie tylko poniżej 5 sekund, ale o setne zaledwie gorszego od aktualnego rekordu świata. Drew Brads w finale Blugrass Spring nie tylko sięgnął po zwycięstwo turnieju z nową bestową średnią 7.26 s., ale w ostatnim ułożeniu zaserwował nam wynik 4.76 s. To nowy rekord Ameryki Północnej i... trzeci w tym momencie wynik świata! Sam zawodnik jest bardzo zadowolony ze swojego rezultatu (co na pewno usłyszeliście na nagraniu:)), tym bardziej, że szczęście bardzo mu sprzyjało - końcówka ułożenia to marzenie niemal każdego zawodnika - sune i PLL skip :)

Ale jak powiedział kiedyś Erik Akkersdijk „Getting lucky it's not a crime”, a Drew ze swoim pięknym wynikiem dołącza do absolutnej światowej czołówki, gdzie robi się ostatnimi czasy coraz ciaśniej :) 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach związanych z administracją strony www.kostkarubika.org zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, z późn. zm.). Dane nie będą udostępniane innym podmiotom.
Chcę być informowany o wydarzeniach organizowanych przez Polskie Stowarzyszenie Speedcubingu.